predstaveni_mensi_black.png
 

Run OpeRun má za sebou kromě pravidelných menších flash mob akcí také sérii velmi úspěšných site specific představení o velké sledovanosti. Mezi nejvýraznější z nich patří:


 
 

2019

_5D33569_orez_VNITRNI.jpg

Lidský hlas - Francis Poulenc

Opera Lidský hlas představuje intimní monodrama o ženě, jejím hlase, těle a mysli v konfliktu s mužským, mnohdy nekompromisním světem. Francis Poulenc však v opeře představuje kult ženské krásy bez heroických příkras a jakékoliv romantizace. V mnoha dimenzích a odstínech odkrývá nejen křehkou ženu v nejslabších momentech nejistoty, ale i ve vlnách nejhlubší hysterie. Zoufalost střídá troufalost, flirt střídá boj se sebou samou. Za necelou hodinu trvající operu se tak divák ztotožňuje se smrští emocí a ve spojení s hudbou, scénografií a dalšími uměleckými složkami a prožívá příběh skrze všechny druhy umění.

Více informací na našem facebooku a instagramu!

https://www.facebook.com/runoperun/

https://www.instagram.com/runoperun/


2018

Rusalka

Rusalka na festivalu Povaleč

Nečekejte žádnou otřepanou pohádku, ale psychologický temný horor. Obludnost vodního světa a frivolnost toho lidského. Atmosféra nabitá energií, která vás příměje nahlížet na celý příběh jinak.


2017

velizar-ivanov-660213-unsplash.jpg

Thriller Figarova svatba

Je vtipné, že Vás někdo podvádí se služkou, že jako žena máte nižší postavení, nebo že Vás využívají pro pěníze? Ne. Proto na Vás čeká psychotriller mravů a ne lascivní komedie. Vyprodané představení a standing ovation ve Venuši ve Švehlovce.

operni orloj

Operní orloj v Kotvě

Flashmobové open air představení na Náměstí Republiky


2016

small_image_4.jpg

Mozart na Stalinovi

Open air představení Mozartovy opery Kouzelná flétna, které si přišlo na Letnou k bývalému Stalinovu pomníku poslechnout přes 2000 diváků.